Piedalies gada izlozē

osale_suurloosisKatra gada beigās MansViedoklis.lv rīko lielo izlozi, kurā piedalīsies visas gada laikā savāktās izlozes biļetes. Jo vairāk biļešu, jo lielākas ir Jūsu izredzes uzvarēt. Pat, ja iepriekš esat ieguvis balvas kādā no iepriekšējām izlozēm gada laikā, Jūsu dalība gada izlozē ir automātiski garantēta.

Par katru atbildēto aptauju, Jūs saņemat punktus kā arī loterijas biļetes, kuras varat izmantot izlozēs visa gada laikā. Šīs biļetes automātiski piedalās lielajā gada izlozē. Izloze tiek rīkota februārī, kad visas aptaujas no iepriekšējā gada ir slēgtas. Galvenā laimētāja vārds tiks publiskots MansViedoklis.lv portālā un mēs ar viņu sazināsimies pa e-pastu.


Gada izloze 2020 – ceļojums 300 eiro vērtībā!

reis_1Ko Jūs izvēlētos – iedegt zem dienvidu saules, atvēsināties sniegā Alpos vai pavadīt atvaļinājumu pilsētā? Izvēle ir Jūsu rokās, brauciet kur un kad vēlaties. Viens uzvarētājs iegūs savā īpašumā čeku no NovaTours, ar kuru iespējams apmaksāt gan aviobiļetes, gan viesnīcu.

Starp visiem biedriem, kuri pēdējā gada laikā atbildējuši uz vismaz vienu aptauju, tiks izlozēts čeks 300 eiro vērtībā no NovaTours tūroperatora. Čeka derīguma termiņš – veseli 5 gadi no tā noformēšanas brīža. Ar čeku iespējams apmaksāt jebkuru tūroperatora pakalpojumu jebkurā NovaTours tūroperatora tirdzniecības vietā Latvijā. Čeku iespējams pārdāvināt. Ja visa čeka summa netiek izlietota uzreiz, tad par atlikušo summu (ne mazāk kā 10 eiro) tiek izrakstīts jauns čeks, kuru iespējams izmantot, apmaksājot nākamo braucienu. par katru aptauju Jūs nopelnāt biļetes dalībai gada izlozē. Jo vairāk aptaujās piedalāties, jo lielāka iespēja laimēt. izloze notiek februārī, kad visas iepriekšējā gada aptaujas ir slēgtas. Ar uzvarētāju mēs sazināsimies personīgi uz reģistrēto e-pasta adresi