Piedalies gada izlozē

osale_suurloosisKatra gada beigās MansViedoklis.lv rīko lielo izlozi, kurā piedalīsies visas gada laikā savāktās izlozes biļetes. Jo vairāk biļešu, jo lielākas ir Jūsu izredzes uzvarēt. Pat, ja iepriekš esat ieguvis balvas kādā no iepriekšējām izlozēm gada laikā, Jūsu dalība gada izlozē ir automātiski garantēta.

Par katru atbildēto aptauju, Jūs saņemat punktus kā arī loterijas biļetes, kuras varat izmantot izlozēs visa gada laikā. Šīs biļetes automātiski piedalās lielajā gada izlozē. Izloze tiek rīkota februārī, kad visas aptaujas no iepriekšējā gada ir slēgtas. Galvenā laimētāja vārds tiks publiskots MansViedoklis.lv portālā un mēs ar viņu sazināsimies pa e-pastu.


Lielā Gada izloze – Laimē 300 EUR naudas balvu!

Starp visiem dalībniekiem, kuri piedalīsies vismaz vienā aptaujā 2020. gadā, mēs izlozēsim naudas balvu 300 EUR apmērā. Nauda tiks pārskaitīta uz uzvarētāja bankas kontu vai Paypal kontu.

Par katru aizpildīto aptauju jūs saņemsiet 2020.gada Grand Lottery biļetes. Jo vairāk pētījumos esat piedalījies, jo lielākas ir jūsu iespējas uzvarēt. Balvas izloze notiks 2021.gada februārī, kad tiks pabeigtas un pārskatītas visas 2020. gada aptaujas. Uzvarētāja vārds tiks publicēts MansViedoklis.lv portālā, ar uzvarētāju sazināsimies pa e-pastu.