Par mums

meistMēs esam visātrāk augošais aptauju portāls Latvijā. Mūsu biedri ir Latvijas iedzīvotāji vecumā no 14 līdz 75 gadiem, kuri lieto Internetu. Par aptauju aizpildīšanu un sava viedokļa izteikšanu katrs biedrs saņem atalgojumu.

MansViedoklis.lv veic pētījumus par precēm, pakalpojumiem, politiku un zīmoliem. Mūs interesē cilvēku viedokļi un pozīcija dažādos jautājumos, mēs nenodarbojamies ar mārketingu un pārdošanu. Piedalīties mūsu aptaujās iespējams gan izmantojot datoru, gan telefonu. Mūsu biedri patur tiesības izlemt, vai piedalīties dotajā aptaujā, vai nē.

Par sniegtajām atbildēm mūsu biedri saņem atalgojumu. Pievienojoties mums, par katru izpildītu aptauju Jūs nopelnīsiet punktus, kurus varēsiet apmainīt pret dažādām balvām vai pakalpojumiem. Punktu skaits atkarīgs no aptaujas apjoma un sarežģītības. Papildus punktiem, pēc aptaujas beigām starp dalībniekiem tiek izlozēta kāda balva.

MansViedoklis.lv pieder uzņēmumam Intra Research OÜ, reģistrācijas numurs 14172414, adrese: Tatari 64, 10134, Tallina, Igaunija.