Mansviedoklis.lv ir portāls, kur lietotāji tiek atalgoti par piedalīšanos aptaujās. Lapas biedri var iegūt punktus kurus pēc tam iespējams apmainīt pret balvām, pakalpojumiem kā arī ziedot kādai no labdarības iestādēm. Mūsu aptaujas tiek veiktas dažādu reklāmas aģentūru, ražotāju un uzņēmēju interesēs, lai uzzinātu šo iestāžu potenciālo klientu viedokļus. Mēs nodrošinām tavu datu drošību un nekad neizpaudīsim Tavu personisko informāciju citām kompānijām.

Reģistrācija MansViedoklis.lv ir ļoti vienkārša un neprasa daudz laika. Turklāt, atteikties no pakalpojuma iespējams jebkurā laikā.

MansViedoklis.lv lietotāji var nopelnīt punktus, kurus pēc tam iespējams izmantot sekojošos veidos:
  • Apmainīt pret vēlamo preci vai pakalpojumu
  • Ziedot labdarībai
  • Piedalīties izlozēs un laimēt dažādas balvas
Punkti ir MansViedoklis.lv valūta. Punktus iespējam iegūt šādos veidos:
  • Piedaloties aptaujās
  • Ielūdzot draugus pievienoties portālam
  • Piedaloties zibaptaujās
  • Aizpildot profila informāciju
Nē, iegūtajiem punktiem derīguma termiņa nav.
Par portāla biedru var kļūt ikviens Latvijas Republikas pilsonis, kurš sasniedzis 14 gadu vecumu. Tāpat nepieciešama e-pasta adrese.
Reģistrācija MansViedoklis.lv portālā ir ļoti vienkārša. 1. solis: Ievadi šeit savu e-pasta adresi 2. solis: Kad esat saņēmis apstirprinājuma e-pastu, sekojiet instrukcijām. 3. solis: Kad esat pierasktījies pirmo reizi, aizpildiet savu profila informāciju. Ja Jūsu profila informācija ir neprecīza vai novecojusi pastāv iespēja nesaņemt visas aptaujas.
Ja esat veicis 1. soli reģistrācijas procesā, taču neesat saņēmis e-pastu, lūdzu mēģiniet sekojošos risinājumus:
  • Pārbaudiet savu mēstuļu sadaļu (SPAM), iespējams, ka jūsu e-pasta pakalpojuma sniedzējs mūsu e-pastu atzīmējis kā mēstuli. Šis ir viszbiežāk sastopamais iemesls, kādēļ mūsu lietotāji dažkārt nesaņem apstiprinājuma e-pastu. Lai nodrošinātu turpmāku e-pastu saņemšanu, pievienojiet MansViedoklis.lv uzticamo kontaktu sarakstam.
  • Ja neatrodat apstiprinājuma e-pastu mēstuļu sadaļā, mēs Jums nosūtīsim jaunu ziņu.
Jā, Jūsu informācija ir drošās rokās. MansViedoklis.lv ļoti nopietni attiecas pret datu drošību un nekad neizpaudīs Jūsu informāciju nevienam citam. Tāpat mēs nekad nesūtīsim reklāmas vai informāciju, kas nav saistīta ar kādu no aptaujām.