studenti

Veiciet ziedojumu kādam no labdarības projektiem

To, ko nespēj viens, to spēj tauta. Tieši tāpēc pirms 10 gadiem dzima labdarības organizācija Ziedot.lv. Ar vienu mērķi - kļūt par tiltu, kur satiekas tie, kuriem vajadzīga palīdzība, un tie, kuri vēlas palīdzēt. Ar mērķi palīdzēt Latvijai!

Portālā MansViedoklis.lv, Jums ir iespēja ziedot vienam no šiem labdarības projektiem:

studentiDraugu Stipendija

Vītolu fonda mērķis ir stipendiju veidā palīdzēt spējīgiem, centīgiem, maznodrošinātiem jauniešiem studēt Latvijas augstskolās, un to īstenot jau 13 gadus palīdz gan privātpersonas, gan organizācijas un uzņēmumi, nu jau arī bijušie stipendiāti.
Informācija: Mājaslapa |  Facebook | Ziedojumu lapa

partikaPaēdušai Latvijai

Pārtikas bankas „Paēdušai Latvijai” projektu īsteno Latvijas Samariešu apvienība kopā ar labdarības portālu Ziedot.lv un labdarības organizācijām visā Latvijā, pateicoties VAS „Latvijas Valsts meži”, Sorosa Fonds Latvija, veikalu tīkla „Maxima” un AS „Latvijas Finieris” atbalstam.
Informācijaa: Mājaslapa |  Facebook | Ziedojumu lapa

dzivniekiLabās Mājas

Atšķirībā no pašvaldību patversmēm, kurās uzņemtajiem dzīvniekiem finansējums ir nodrošināts pirmajām 14 dienām „Labajās mājas” 70 procenti dzīvnieku jau no uzņemšanas brīža jāuztur par saviem līdzekļiem. Taču „Labajām mājām” nav „savu līdzekļu”, ir tikai sabiedrības atbalsts – ziedojumi, kuri tad paver iespēju palīdzēt. Līdz šim ar sabiedrības atbalstu 15 gados izdevies izglābt vairāk kā 8 ar pusi tūkstošus dzīvnieku.
informācija: Mājaslapa |  Facebook | Ziedojumu lapa

karaberniKara Bērni

Krievijas aneksijas un kara rezultātā Ukrainas bērni piedzīvo zaudējumus un šausmas, kas viņu atmiņās paliks uz visu mūžu. Būs nepieciešams ilgs laiks, lai kara cirstās brūces viņu apziņā tiktu dziedētas.
Informācija: Mājaslapa |  Facebook | Ziedojumu lapa

Vēlamies paziņot, ka ziedot izvēlētajiem labdarības projektiem Jūs varat visa gada garumā un savāktā nauda tiks ziedota konkrētajiem labdarības projektiem divas reizes gadā (maijā un decembrī).