Piedalies zibaptaujās

icons_pollsMūs interesēJūsu viedoklis praktiski it visā – politikā, izklaidē, sportā, cenās utt. Uzzināsim kopā,kurš šobrīd ir populārākais politiķis, visvairāk atzītā auto marka vai labākais sportists! Uz ātro aptauju variet atbildēt jebkurā laikā. Par katru sniegto atbildi, Jums tiks piešķirts viens punkts.

Izmantojot iegūtos punktus, Jūs palielināt savas izredzes laimēt mūsu izlozēs. MansViedoklis.lv patur tieības izmantot Jūsu viedokli turpmāk. Jūsu personīgā informācija ir konfidenciāla un nekad netiks pārdota vai izpausta citām kompānijām.


BSPiedalieties izlozēs

Piedaloties izlozēs, Jums ir iespēja laimēt dāvanu karti no biļešuserviss.lv 50 eiro vērtībā, kuru varat izmantot, lai iegādātos biļetes uz sev tīkamu koncertu, mūziklu, teātra izrādi, kino vai sporta pasākumu. Dāvanu karte ir derīga visās Biļešuserviss tirdzniecības vietās kā arī internetā.


Uzmanību!
Zibaptaujas netiek sūtītas uz Jūsu e-pastu, tās pieejamas tikai MansViedoklis.lv mājaslapā. Zibaptaujas ir mājas lapas labajā pusē. Lai saglabātu viedokļu autentiskumu, viens lietotājs uz katru zibaptauju var atbildēt 5 reizes.