Apmainiet savus punktus pret Galactico dāvanu karti!

Galactico dāvanu karte ir lielisks veids kā iepriecināt savus tuvos un mīļos, draugus un kolēģus, darbiniekus un partnerus. Uzdāviniet viņiem Galactico dāvanu izvēles bezgalību! Galactico dāvanu karte ir elektronisks bezskaidras naudas maksājuma līdzeklis plastikāta kartes formā, ar kuru var apmaksāt pirkums visos piecos Galactico tirdzniecības centros: t/p Alfa, t/c Mols, t/c Galerija Centrs, t/c Origo un t/c Dole.

Ar Galactico dāvanu karti var norēķinoties tirdzniecības centru veikalos, preses kioskos, kafejnīcās, restorānos, aptiekās, skaistumkopšanas salonos, sporta klubos, apdrošināšanas sabiedrībās, tūrisma firmās, video nomās un pie sadzīves pakalpojumu sniedzējiem - kopumā vairāk kā 650 vietās!

Dāvanu kartes pieejamas šādā vērtībā:

  • Dāvanu karte 7 eiro
  • Dāvanu karte 15 eiro
  • Dāvanu karte 20 eiro

Kas ir Galactico dāvanu karte? galacticoJūsu Galactico dāvanu karte ir ātrs un drošs bezskaidras naudas maksāšanas līdzeklis, ko varat izmantot ikvienā Galactico tirdzniecības centrā: t/p Alfa, t/c Dole, t/c Galerija Centrs, t/c Mols un t/c Origo. Galactico dāvanu kartes vērtība un derīguma termiņš ir norādīts uz kartes.

Galactico dāvanu karte nevar tikt izmantota norēķiniem pasta nodaļās, banku filiālēs, līzinga kompānijās un tirdzniecības centru informācijas centros, kā arī pie atsevišķiem tirgotājiem, kas nav noslēguši vienošanos par Galactico dāvanu karšu pieņemšanu.


Origo_logotips Mols logo_DkoxRt Centrs Alfa-1